PRODUKTY DO PODNOSZENIA, MOCOWANIA I TRANSPORTU MATERIAŁÓW DLA PROFESJONALISTÓW

Haklift Oy jest wiodącą marką i dostawcą produktów i rozwiązań do mocowania i podnoszenia w Finlandii. Bezpieczne podnoszenie zawsze rozpoczyna się od właściwego wyboru produktów i sprzętu. Potrzeby klientów Haklift w zakresie podnoszenia są wyjątkowe, podobnie jak wybory dotyczące sprzętu i rozwiązań oraz ich bezpiecznego użytkowania.

W ciągu ostatnich 30 lat eksperci Haklift rozwiązali tysiące spraw związanych z podnoszeniem i mocowaniem, udzielając odpowiedzi na pytania naszych klientów pojawiające się w tych sytuacjach. Wybieramy praktyczne, aktualne i zgodne z przepisami rozwiązania i produkty na każdą okazję, a także udzielamy dalszych porad w celu znalezienia najbardziej opłacalnych rozwiązań w zakresie podnoszenia.

Szybkie i kompleksowe dostawy szerokiej gamy produktów oraz dobre połączenia logistyczne z miasta Kaarina w południowo-zachodniej Finlandii zapewniają szybkie wysyłki na terenie Finlandii i Europy.

Haklift jest częścią Axel Johnson International, prywatnej szwedzkiej grupy ponad 200 firm w 34 krajach, o łącznej rocznej sprzedaży 1531 milionów euro. Axel Johnson International ma sześć obszarów biznesowych, w których Haklift należy do grupy Lifting Solutions, globalnego gracza specjalizującego się w sprzęcie do podnoszenia, linach stalowych i usługach. LSG działa jako grupa firm dostarczających liny stalowe, wciągniki, suwnice i inne produkty dźwigowe wraz z powiązanymi usługami.

Komponenty do łańcucha

Wciągniki łańcuchowe i wózki jezdne

Uchwyty do podnoszenia

Podnośniki hydrauliczne i korbowe

Transport i przenoszenie materiału

Przeciągarki linowe

Punkty do podnoszenia

Szakle, zblocza i ściągacze śrubowe