Forankra

Forankra oferuje produkty i rozwiązania stosowane w zakresie zabezpieczania ładunków, podnoszenia i optymalizacji ładunku w całym łańcuchu logistycznym - od taśm i umocowań do zaawansowanych technicznie systemów zabezpieczania ładunków dla wszystkich rodzajów transportu drogowego, lotniczego i morskiego. Dysponując własnym działem produkcyjnym Forankra Pol oferuje swoim klientom  elastyczność  i unikalną możliwość  dostarczenia rozwiązań i wyrobów dostosowanych do aktualnych potrzeb. 

Istotne ogniwo w łańcuchu dostaw

Forankra to wiodący europejski dostawca systemów do zabezpieczania i optymalizacji dostaw oraz sprzętu do podnoszenia ładunku. Posiadamy globalną bazę klientów w sektorach transportu drogowego, powietrznego i morskiego, współpracujemy też bezpośrednio z różnymi sektorami rynku oraz partnerami OEM. Nasze produkty i rozwiązania są dla naszych klientów niezbędne w kontekście prawidłowego i skutecznego funkcjonowania ich systemów transportowych i logistycznych, mocowania ładunku – a w konsekwencji, poziomu konkurencyjności i osiąganego zysku.

Produkcja w Polsce

Firma zapewnia nie tylko standardowe produkty. Forankra Pol założona została w 1989 roku i zlokalizowana jest w północnej części Polski w Szczecinie. W związku z tym, jesteśmy wyjątkowo elastyczni i mamy możliwość rozwijania oraz dostarczania spersonalizowanych produktów i rozwiązań.

Poznaj nas bliżej!

ul. Lubczyńska 6c, 70895 Szczecin