Wizja

Wizją firmy Forankra jest uczynienie zabezpieczenia towarów w tranzycie najsilniejszym ogniwem w łańcuchu dostaw.

Polityka firmy

Nasza polityka firmowa opiera się na wartościach i zasadach, które chcemy stosować w firmie Forankra Pol.

 

Nasze wartości

Sprawiamy, że rzeczy się dzieją.

Mamy pasję do biznesu; stawiamyna  wyzwania, podejmujemy inicjatywę i bierzemy na siebie odpowiedzialność za realizację naszych obietnic.

Dobrze się z nami pracuje.

Budzimy zaufanie dzięki szczeremu szacunkowi dla siebie nawzajem i naszych relacji.

Patrzymy w przyszłość.

Wprowadzamy trwałe zmiany. Preferujemy długoterminowe zobowiązania z zamiarem utrzymania naszej wiodącej pozycji na rynku.

Zasady przewodnie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Mamy wizję "zero wypadków" dla naszych pracowników i klientów związanych z produktami i usługami, które świadczymy. Niezawodne działanie naszych produktów i fachowa wiedza w zakresie świadczonych przez nas usług mają kluczowe znaczenie dla stworzenia bezpiecznego środowiska pracy dla naszych klientów. Pracownicy muszą przez cały czas posiadać odpowiednie wykształcenie i przeszkolenie, aby bezpiecznie wykonywać swoją pracę.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest naszą główną zasadą przewodnią, która przyświeca całej organizacji. Koncepcja zrównoważonego biznesu obejmuje sposób, w jaki definiujemy naszą ofertę dla klientów, poprzez działania naszej organizacji, aż po wybór dostawców, produkcję i transport naszych produktów. Naszym obowiązkiem jest ciągłe ulepszanie wszystkich aspektów naszej działalności - środowiskowych, społecznych i ekonomicznych - aby pomóc w tworzeniu lepszego świata niż obecny.

 

Poczytaj więcej o strategii zrównoważonego rozwoju w grupie Axel Johnson International.

 

Zrównoważony rozwój w Axel Johnson International