Grupa Forankra
Forankra Pol jest częścią grupy Forankra, wiodącego europejskiego dostawcy urządzeń do zabezpieczania i podnoszenia ładunków dla klientów z sektora transportu drogowego, lotniczego i morskiego, przemysłu i producentów OEM. Grupa zatrudnia około 230 pracowników w 11 firmach. Forankra jest aktywna głównie w krajach skandynawskich, Polsce, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, współpracujemy z firmami z grupy Axel Johnson International - Widni (Finlandia i Estonia) oraz Allsafe (Niemcy, Holandia, Włochy, Turcja i Australia).

Przeczytaj więcej o grupie Forankra.

Część grupy Axel Johnson International

Grupa Forankra jest częścią Axel Johnson International, globalnej grupy przemysłowej zrzeszającej ponad 120 firm w 28 krajach. Axel Johnson International napędza rozwój biznesu i wzrost poprzez długoterminowe podejście do własności na strategicznie wybranych rynkach niszowych, głównie komponentów technicznych i rozwiązań dla procesów przemysłowych. Axel Johnson International jest zorganizowany w sześć grup biznesowych, z których Forankra należy do Transport Solutions.

Przeczytaj więcej o Axel Johnson International.

Przeczytaj więcej o grupie Transport Solution.

Axel Johnson

Nasz właściciel, Axel Johnson Group, jest firmą rodzinną, której misją jest budowanie i rozwijanie dochodowych przedsiębiorstw w dziedzinie handlu i usług. Firma została założona w Szwecji w 1873 roku, a obecnie zatrudnia 20 000 pracowników i prowadzi rozległą działalność.

Przeczytaj więcej o grupie Axel Johnson.