Pas mocujący 5T ERGO 50mm STF 500 daN

System mocowania LC 2500 daN Ergo posiada ergonomicznie zaprojektowany napinacz, w którym dłuższa rękojeść ma odwrócony mechanizm napinania, co powoduje również o 30% większą siłę napinania w porównaniu z konwencjonalnymi mocowaniami. Dzięki zastosowaniu systemu Ergo można zmniejszy/p>

Pokaż więcej

Index produktu:
Forankra
  • Attribute icon
System mocowania LC 2500 daN Ergo posiada ergonomicznie zaprojektowany napinacz, w którym dłuższa rękojeść ma odwrócony mechanizm napinania, co powoduje również o 30% większą siłę napinania w porównaniu z konwencjonalnymi mocowaniami. Dzięki zastosowaniu systemu Ergo można zmniejszyć liczbę mocowań przepasujących od góry (mocowań w opasaniu) podczas zabezpieczania towarów. Ergo jest wartym swojej ceny systemem mocującym stosowanym powszechnie przez firmy transportowe i odpowiednim dla wszystkich rodzajów ładunków. System Ergo ma większą zdolność mocowania (LC) niż zwykłe pasy mocujące typu standard. Wszystkie elementy są sprawdzone i bardzo wysokiej jakości, aby zapewnić długą trwałość i wysokie bezpieczeństwo. Taśma jest wykonana z poliestru o wysokiej wytrzymałości, co sprawia, że pas jest bardziej elastyczny i trwały. - Standardowa siła napinające (STF) dla Ergo wynosi 500 daN przy SHF (Nominalnej sile ręcznej) 50 daN. - Dostępne również w innych wariantach kolorystycznych zapraszamy do kontaktu z biurem handlowym.
  • Materiał: Poliester & Stal
  • Znakowanie: zgodnie z normą, zgodne z normą EN 12195-2
  • standard: EN 12195-2
  • Dodatkowa informacja: Metka w systemach mocowań ERGO, aby ją dodatkowo zabezpieczyć jest wszyswana w pas. Standardowa długość części krótkiej to 0,5m.
  • Uwaga: Nie zawieszać, tylko mocować.