Dodane przez: Filip Ławiński

Industry 4.0 ZUT - współpraca z uczelnią

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za cenną wymianę doświadczeń. Życzymy wszystkim studentom kierunku Industry 4.0 dalszych sukcesów!

Chcielibyśmy również pogratulować absolwentom, którzy już teraz znaleźli stałe zatrudnienie w różnych przedsiębiorstwach.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za doskonałą komunikację oraz za wspólne rozwiązywanie codziennych "wyzwań" zespołowi pracowników ZUT odpowiedzialnym za ten projekt. Wasza determinacja i zaangażowanie były nieocenione.

Było nam niezwykle miło podążać tą wspólną "Drogą" z Wami. Życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach!

Pamiętajcie, że zawsze warto najpierw spróbować czegoś łatwego, nawet jeśli to nie zadziała, zanim przystąpicie do czegoś trudniejszego, które z pewnością przyniesie sukces.

W imieniu zarządu chcielibyśmy również podziękować bardzo koordynatorowi wspaniałej współpracy z uczelnią - naszemu dyrektorowi operacyjnego Markowi Czeszejko, za to że ten wkład w rozwój studentów był możliwy!