Dodane przez: Filip Ławiński

BREAKBULK EUROPE 2022 - Spotkaj nas w Rotterdamie!!

W 2022 r. wystawa i konferencja Breakbulk Europe odbędzie się w Rotterdamie. Jest to coś, nad czym od lat pracują zjednoczone siły Rotterdam Ahoy, Rotterdam Partners, Gminy Rotterdam, Rady Promocji Portu Rotterdam oraz Zarządu Portu Rotterdam. Pojawienie się tej imprezy w Rotterdamie będzie wielkim bodźcem dla miasta, portu i całego regionu.

Breakbulk Europe to największe wydarzenie dla branży project cargo i breakbulk, które przyciągnie do Rotterdamu tysiące osób. Potwierdza ono status Rotterdamu jako morskiej stolicy Europy i jest bodźcem dla przemysłu wydarzeń w regionie. "Pojawienie się Breakbulk Europe jest zgodne z naszą ambicją, aby stać się wiodącym portem breakbulk w Europie, i będzie wielkim bodźcem dla firm zajmujących się breakbulk w porcie" - powiedział Danny Levenswaard, dyrektor Port Authority Breakbulk.

Wystawiamy się na Breakbulk Europe w dniach 17-19 maja 2022 r. w Ahoy w Rotterdamie i chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasze stoisko 2L50. Breakbulk Europe jest największym wydarzeniem na świecie dla naszej branży i przyciąga przewoźników oceanicznych, spedytorów, porty / terminale, ciężkie transportery, firmy produkujące sprzęt i wiele innych. 

Poniżej znajduje się specjalny link, pod którym można zamówić wejściówkę. Używając kodu BBEU2231258 otrzymacie 25% zniżki na wejściówkę. Zniżka jest ważna tylko przy użyciu poniższego linku i nie może być wykorzystana na miejscu.

Kliknij to łącze, aby zarejestrować się w celu uzyskania zniżki: https://xpressreg.net/register/betc0522/start.asp?sc=BBEU223125

Za pomocą tego linku można zarejestrować dowolną liczbę współpracowników. 

Czekamy na Państwa w Rotterdamie!