Dodane przez: Dominika Zięciak

W dniach 3-7 czerwca reprezentowaliśmy firmę Forankra na najważniejszym z wydarzeń branży morskiej na świecie – targach Posidonia 🌊🏛️

Posidonia, co dwa lata gromadzi ponad 2 000 wystawców z około 90 krajów, jest wyjątkową okazją do nawiązywania kontaktów, poznawania najnowszych trendów i technologii. W tym roku, mieliśmy okazję być częścią tego niezwykłego wydarzenia, prezentując nasze produkty i rozwiązania. W targach udział wziął także nasz partner Roro International. Razem przeprowadzaliśmy wiele ciekawych dyskusji, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami co przyczyniło się do pogłębienia naszej współpracy oraz wzmocnienia relacji biznesowych.

 

Dzięki licznym kontaktom, które nawiązaliśmy, otwierają się przed nami liczne możliwości współpracy i realizacji nowych projektów. 
Zainteresowanie i pozytywne opinie, które otrzymaliśmy, są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo i efektywność.

News image
News image
News image