Dodane przez: Dominika Zięciak

Dzień Pierwszy: Debiut Nowoczesnego Stoiska Modułowego

Za nami trzydniowe targi IN-PACK EXPO w Kielcach, w związku z udziałem w tym wydarzeniu podjęliśmy się kilku nowych projektów z tym związanych. Zdecydowaliśmy się na zakup stoiska modułowego, które już teraz zapowiada się jako niezwykle efektywne narzędzie promocyjne i premierowo wystawiliśmy się jako Forankra. Stoisko zostało zakupione od  Clever Frame, renomowanej firmy specjalizującej się w tworzeniu stoisk modułowych, współpraca okazała się strzałem w dziesiątkę. Świetnie odzwierciedlili naszą markę.

Dzień Drugi: Spotkania, Relacje, i Ekscytujące Odkrycia

Dzień drugi IN-PACK EXPO to pełne wrażeń spotkania z pozytywnymi ludźmi zarówno z branży, jak i spoza niej. Rozmowy o logistyce i marketingu wzbogaciły naszą wiedzę. Cieszymy się, że dzięki wydarzeniom takim jak te, poznajemy pasjonatów opowiadających z entuzjazmem o swojej pracy i projektach.

Spotkania z klientami były dla nas wyjątkowe, zwłaszcza z tymi, z którymi współpracujemy od wielu miesięcy. To świetna okazja, by porozmawiać na żywo i jeszcze bardziej wzmocnić nasze relacje. Przywieźliśmy ze sobą szeroki asortyment produktów do zabezpieczania paczek w transporcie, gotowi doradzić w doborze odpowiednich rozwiązań.

Dzień Trzeci: Dziękujemy!

Ostatni dzień IN-PACK EXPO przyniósł podsumowanie naszych wrażeń. Dziękujemy sąsiadującym wystawcom za dobrą atmosferę i możliwość wymiany doświadczeń. Zakończyliśmy trzydniowe wydarzenie z pełnymi sił i gotowi na nowe projekty.

IN-PACK EXPO Targi Kielce były dla nas nie tylko okazją do prezentacji, lecz także czasem budowania relacji, zdobywania nowych doświadczeń i inspiracji. Już teraz zacieramy ręce na kolejne targi – do zobaczenia!

Skorzystanie z narzędzi takich jak newsletter przyniosło pozytywny odzew, co dowodzi, że taka forma komunikacji jest skutecznym narzędziem w zapraszaniu naszych klientów na wydarzenia.