Dodane przez: Dominika Zięciak

Oddział Forankra.bg już działa pełną parą, otwierając przed nami nie tylko nowe możliwości biznesowe, lecz także wprowadzając nową jakość komunikacji.

Otwarcie naszego drugiego oddziału to dla nas nie tylko poszerzenie geograficzne, ale także wprowadzenie zupełnie nowego standardu w dziedzinie komunikacji. Nasza strona internetowa forankra.bg nie jest jedynie platformą - to miejsce, gdzie innowacyjność spotyka się z klientem. Nasza witryna nie tylko prezentuje produkty, lecz staje się miejscem interakcji, inspiracji i wymiany myśli. 

Przed nami ekscytujący rok, wypełniony nowymi doświadczeniami związanymi nie tylko z ekspansją na rynek bułgarski, ale również z dynamicznym rozwojem komunikacji. Naszym celem jest, aby Forankra nie było tylko miejscem, gdzie klient znajdzie produkty najwyższej jakości, lecz także przestrzenią inspirującą do poszukiwania nowych rozwiązań i biznesowych wyzwań. 

Zachęcamy Was do śledzenia naszych postępów. Obiecujemy nieustanny rozwój, nowe wyzwania i niesamowite doświadczenia. Razem z Wami pragniemy kształtować przyszłość, gdzie innowacje i obsługa klienta idą w parze. Dołączcie do nas w tej ekscytującej podróży!