Współpraca z Absortech

2017-11-20

Forankra wzbogaciła się o nowe umowy dystrybutorskie. Dziś chcielibyśmy pochwalić się współpracą z cenioną na rynku firmą Absortech, która dba przede wszystkim o zabezpieczanie produktów przed wilgocią. Powstała w 1991 roku firma Absortech koncentruje się na usługach i opatentowanych produktach, które chronią przed wilgocią. Proces tworzenia produktów jest zaawansowany, firma dba o to, by oferowane produkty były najlepszej jakości, są dopracowane i niezawodne. Dowiedz się, czego można oczekiwać od oferowanych przez Absortech produktów, my przetestowaliśmy i jesteśmy zachwyceni!

1

Opatentowane produkty usuwające wilgoć

Absortech stawia na produkty najlepszej jakości, dlatego w swojej ofercie posiada wyłącznie takie, które posiadają własny patent i które są niezastąpione. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów dedykowanych wszystkim tym, którzy dbają o bezpieczeństwo swojego transportu.

 

  1.   Absorbag – oparty na sprawdzonej formule zawierającej chlorek wapnia, który skutecznie usuwa wilgoć z powietrza. Jest łatwy w użyciu, niezwykle funkcjonalny i wydajny – dzięki trwałej stopie absorpcji zapewnia on skuteczną ochronę nawet podczas najdłuższych transportów. Absorbag zaczyna działać w momencie wyciągnięcia ze szczelnie zamkniętego opakowania, gdzie po aktywacji chlorku wapnia przechowywanego w górnej części Absorbag, zaczyna on absorbować wilgoć z otaczającego powietrza. Absorbag ​​należy umiejscowić na obudowie pierścienia mocującego pojemnik, zawieszając go za pomocą haka, po czym wchłaniana wilgoć stopniowo rozpuszcza się w solance umiejscowionej w dolnej części Absorbag. Po przechwyceniu wilgoci, nie odparowuje ona ponownie do powietrza. Absorbag ​​może być używany do każdego rodzaju ładunku, skutecznie chroni produkty rolne, wyroby metalowe i maszyny, części samochodowe, tekstylia i skórę, wyroby z drewna i papieru, meble, tworzywa sztuczne i szkło. Absorbag ​​jest produktem jednorazowego użytku, doskonale nadaje się do recyklingu i dzięki wykorzystanym materiałom, jest przyjazny dla środowiska.
  2.   Absorgel Koc można umieścić na górze ładunku lub palet, skierowany do góry stroną z nadrukiem. Opiera się na formule zawierającej chlorek wapnia, który pochłania wilgoć z otaczającego powietrza poprzez oddychające opakowanie. Absorgel Koc może być używany do wszystkich rodzajów ładunków, szczególnie gdy ładunek jest ciasno pakowany w pobliżu sufitu pojemnika i ściany. Swoje zastosowanie znajdzie również w pojemnikach i przyczepach chłodnych, które nie mają pierścieni mocujących do wieszania. Produkt skutecznie chroni towary rolne, stal i maszyny czy produkty konsumenckie.
  3.   Absorbel Blanket jest wyposażony w podkładki samoprzylepne, aby utrzymać przewożony produkt w bezpiecznym miejscu. Absorbel Blanket jest produktem jednorazowego użytku, a zawarte w nim składniki – chlorek wapnia i środek żelujący nie są toksyczne i również nadają się do recyklingu.
  4.   Absorbel Hanging to kolejny produkt od Absortech, który jest oparty na sprawdzonej formule wykorzystania chlorku wapnia, która skutecznie pochłania wilgoć. Wchłaniana woda wiąże się z żelem, dzięki czemu nie tworzy się ciecz i formuła ta zapobiega wszelkim wyciekom. Absorbel Hanging jest łatwy w obsłudze produkt i zaprojektowany w taki sposób, aby zajmować jak najmniej miejsca. Podobnie jak reszta produktów, Absorbel Hanging, zaczyna działać w momencie usunięcia z szczelnie zabezpieczonego opakowania. Łatwa instalacja i demontaż to duże atuty tego rozwiązania. Chlorek wapnia pochłania wilgoć z otaczającego powietrza, które przechodzi przez zewnętrzny oddychający materiał opakowaniowy. Produkt zawiera klej samoprzylepny i jest wyposażony hak, na którym możemy zawiesić produkt. Może być używany do każdego rodzaju ładunku, który potrzebuje tylko 25 mm pomiędzy ładunkiem a Absorgel Hanging. Produkt cechuje wysoka zdolność absorpcyjna, opłacalność i dostosowanie do pojemników o napiętych pojemnościach.
  5.   Absorgel Max i Compact, podobnie jak powyższe produkty od Absorbtech, opierają się na wykorzystaniu chlorku wapnia, który usuwa wilgoć. Są łatwe w obsłudze, przeznaczone do zawieszania za pomocą pierścieni mocujących. Ze względu na opatentowany System Absor-Hook, produkty te są niezwykle skuteczne, a mnogość oferowanych przez dostawcę produktów – imponujący.

Chcesz poznać inne produkty Absortech? Napisz do nas lub obserwuj nasz fanpage i blog – z pewnością jeszcze o nich napiszemy.

3 (2) 3 (1)