Usługi w zakresie zabezpieczania ładunków

Usługi w zakresie zabezpieczania ładunków

Forankra posiada głęboką wiedzę i doświadczenie w zakresie zabezpieczania i optymalizacji ładunków. W ścisłej współpracy z naszymi klientami zapewniamy bezpieczne i efektywne ekonomicznie rozwiązania dostosowane do potrzeb i interesów klienta.

W jaki sposób jeszcze możemy Tobie pomóc?

Porady i zalecenia

Dzięki naszej wiedzy i praktycznym umiejętnościom oraz wiedzy na temat norm i przepisów możemy zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie porad i zaleceń dotyczące zabezpieczania i optymalizacji ładunków. Możemy dokonać obliczeń i kalkulacji oraz zasugerować odpowiednie parametry dla mocowań i zabezpieczeń towaru dla klienta a jednocześnie jesteśmy partnerem, który pomoże znaleźć indywidualne rozwiązanie w zabezpieczaniu i optymalizacja ładunku.
Żadne zadanie nas nie przerośnie!

Spersonalizowany rozwój i testowanie produktu 

Dzięki naszym zakładom produkcyjnym jesteśmy wyjątkowo elastyczni i mamy możliwość rozwijania oraz dostarczania klientom indywidualnych produktów i rozwiązań. W naszym centrum testowym możemy wykonać badania materiałów, produktów i aplikacji w celu zapewnienia ich zgodności z określonymi wymaganiami dotyczących funkcjonalności, zanim dotrą na rynek. Wszystkie produkty, które są dostarczane do klienta, przechodzą odpowiedni proces jakościowy i są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

Indywidualne szkolenia

Zapewniamy przeprowadzenie spersonalizowanych szkoleń z zakresu zabezpieczania ładunku, których treść merytoryczna jest dostosowana do zalecenia klienta. Szkolenia przeprowadzane są zarówno w naszej siedzibie jak i na miejscu u klienta.
Skontaktuj się z nami w celu dostosowania szkolenia dla twojej indywidualnej potrzeby!

Udostępnij