Organizacja

Forankra

Forankra POL jest częścią grupy Forankra, wiodącego europejskiego dostawcy urządzeń do ładowania, zabezpieczania i podnoszenia towarów dla klientów w sektorze transportu drogowego, lotniczego i morskiego oraz wysyłki dla transportu, przemysłu i producentów OEM. Grupa składa się z około 230 pracowników w 9 spółkach. Forankra działa głównie na terenie Skandynawii, Finlandii, Estonii, Polski, Francji i Hiszpanii. Jesteśmy też członkiem grupy AxLoad oraz partnerem niemieckiej firmy allsafe Jungfalk, której biura sprzedaży można znaleźć w Holandii, Włoszech, Turcji i Australii
Więcej informacji na temat Forankra.

Axel Johnson International

Forankra Pol jest częścią Axel Johnson International, prywatnej szwedzkiej grupy, która zrzesza firmy przemysłowe na całym świecie specjalizujące się w rozwiązaniach dla procesów przemysłowych. Axel Johnson International jest długoterminowym właścicielem, którego misją jest aktywne wspieranie biznesu oraz rozwój branży. Szwedzka firma swoją strategię opiera na długofalowych planach, dzięki którym buduje i rozwija grupy przedsiębiorstw o wspólnych celach strategicznych, stymulujących branżowe inicjatywy. Axel Johnson International działa w ramach pięciu grup biznesowych: Fluid Handling Solutions, Industrial Solutions, Lifting Solutions, Power Transmission Solutions and Transport Solutions. Grupa Forankra należy do Transport Solutions. 

 

Axel Johnson International działa w ramach opracowanej przez siebie rozbudowanej kultury przedsiębiorczości. Zdecentrolizowanie władzy i wysoki poziom zaangażowania pozwala na podejmowanie szybkich decyzji.  Grupa koncentruje się na czterech obszarach: digitalizacji, usługach, zrównoważonym rozwoju oraz rozwoju ludzi. Axel Johnson International z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji obejmuje ponad 110 firm, które łącznie zatrudniają 4 100 osób w 27 krajach. Roczna sprzedaż wynosi 960 milionów EUR.

www.axinter.com

Forankra Pol jest częścią Axel Johnson International

Forankra - organizacja

Udostępnij