Organizacja

Forankra

Forankra POL jest częścią grupy Forankra, wiodącego europejskiego dostawcy urządzeń do ładowania, zabezpieczania i podnoszenia towarów dla klientów w sektorze transportu drogowego, lotniczego i morskiego oraz wysyłki dla transportu, przemysłu i producentów OEM. Grupa składa się z około 230 pracowników w 9 spółkach. Forankra działa głównie na terenie Skandynawii, Finlandii, Estonii, Polski, Francji i Hiszpanii. Jesteśmy też członkiem grupy AxLoad oraz partnerem niemieckiej firmy allsafe Jungfalk, której biura sprzedaży można znaleźć w Holandii, Włoszech, Turcji i Australii
Więcej informacji na temat Forankra.

Członek Axel Johnson International

Grupa Forankra wchodzi w skład Axel Johnson International, prywatnej szwedzkiej grupy przemysłowej liczącej ponad 90 firm w 25 krajach, z łączną roczną sprzedażą w wysokości 750 milionów euro. Axel Johnson International ma cztery obszary działalności, w których Forankra należy do Transport Solutions.
Przeczytaj więcej o Axel Johnson International.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach w transporcie.

Axel Johnson

Nasz właściciel – Axel Johnson Group – to rodzinna firma, której misja opiera się na budowaniu i rozwijaniu dochodowych przedsiębiorstw związanych z handlem i usługami. Firma została założona w 1873 r. w Szwecji. Obecnie zatrudnia 20 000 pracowników i obejmuje przedsiębiorstwa działające w różnych obszarach rynku.
Więcej informacji na temat Axel Johnson.

Forankra - organizacja

Udostępnij