KITO - PRZEŁAM GRANICE KLASYCZNYCH WCIĄGAREK

kito_logo


Od ponad 82 lat głównym celem firmy KITO jest dostarczanie produktów, które łączą najwyższą jakość z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Dążenie do perfekcji widoczne jest nie tylko na etapie produkcji, ale już podczas projektowania oferty produktowej. Dopełnieniem oferty jest w pełni profesjonalny serwis.  

 

Forankra - Autoryzowany dystrybutor Kito w Polsce

Kito Certyfikat

 

 

ELEKTRYCZNE WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE

Wciągniki łańcuchowe elektryczne

Zaprojektowane, by przetrwać w każdych warunkach.

 

Wciągniki elektryczne marki KITO zostały zaprojektowane do ciężkiej i wydajnej pracy w nawet najbardziej wymagającym środowisku. Wysoka kultura pracy wciągnika i minimalne drgania przekładają się na mniejszy wysiłek pracownika, zredukowany poziom hałasu oraz wydłużoną żywotność urządzenia. Zwiększone bezpieczeństwo pracy i intuicyjna obsługa przekładają się na praktyczność rozwiązania połączonego z maksymalnymi osiągami.

RĘCZNE WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE

Forankra KITO, HAND CHAIN HOISTS

Nie uwierzysz, jaka siła drzemie w twoich rękach.

 

W ręcznych wciągnikach łańcuchowych zastosowano komponenty, które zapewniają maksymalną wytrzymałość. Ręczne wciągniki przeznaczone są do pracy w ekstremalnych temperaturach od -40˚C do +60°C i doskonale sprawdzą się zarówno w najzimniejszym klimacie północy, jak i na najgorętszej pustyni.

WCIĄGNIKI DŹWIGNIOWE

Forankra LEVER HOISTS Kito

Mniejsze, lżejsze i mocniejsze niż inne typy wciągników

 

Wciągniki dźwigniowe stanowią zupełnie nowy, wiodący w branży segment. Wytrzymałe i trwałe sprawdzają się w środowisku pracy, gdzie temperatura spada do -40°C lub gwałtownie podnosi się do poziomu 60°C.

WÓZKI I AKCESORIA

Forankra Kito TROLLEYS & ACCESSORIES

Wózki transportowe są jednym z podstawowych narzędzi w procesie transportowania ładunków. Wyróżnia się trzy rodzaje wózków: pchane, przekładniowe i elektryczne. Ważnym elementem przy wyborze wózka jest sposób mocowania punktu kotwiczenia (np. mocowany na stałe na belce za pomocą zacisku).

Poznaj najnowocześniejszy wózek MR2 od KITO.  

ŻURAWIE WYSIĘGNIKOWE

Forankra Kito JIB

 

W ofercie KITO znajduje się gotowy, kompletny system podnoszenia. Szeroka oferta pozwala na zaprojektowanie rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dopasowanie systemu zapewnia zoptymalizowany przepływ materiałów podczas wszelkich procesów produkcyjnych.

ZASTOSOWANIA SPECJALNE

Forankra kito special application

Kluczem do sukcesu każdej firmy jest optymalnie zorganizowany proces produkcyjny i transportowy. KITO jest jednym z nielicznych producentów oferujących szeroką gamę wciągników, dzięki którym można zaprojektować optymalne procesy wewnętrzne.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Forankra Kito spare

Części zamienne KITO przedłużają żywotność urządzeń i wciągników, dzięki czemu przez lata możesz cieszyć się wysokiej klasy wciągnikami i urządzeniami.

ŁAŃCUCHY ZAŁADUNKOWE

Forankra Kito load chain

 

Łańcuchy załadunkowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, trwałości i wydajności. Standardowo niklowane łańcuchy załadunkowe są niezastąpione przy podnoszeniu ładunków.

 

Pobierz katalog KITO w PDF

Pobierz katalog PDF