Materiały termoizolacyjne

2017-11-23

Artykuły termoizolacyjne – stworzone z pasją i największą dbałością o jakość

O tym, jak ważne jest zabezpieczenie ładunków, wie każdy. Nie każdy jednak wie, że istnieją produkty termoizolacyjne, które gwarantują, że ładunek dotrze w nienaruszonym stanie, a wszystko to dzięki zastosowanym materiałom o wysokiej izolacyjności. Poznaj materiały, z których wykonane są nasze produkty i umów się na ich prezentację!

O produktach termoizolacyjnych pisaliśmy już tutaj.

Z racji tego, że dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i idziemy z duchem czasu, dziś przedstawiamy artykuły termoizolacyjne w nowej odsłonie, a naniesione zmiany zaprezentujemy na przykładzie kapturów termoizolacyjnych.

materialy-termoizolacyjne

 

Właściwości kaptura termoizolacyjnego

Kaptur termoizolacyjny jest doskonałym zabezpieczeniem w transporcie mrożonych i chłodzonych towarów lub produktów wrażliwych na mróz. Jest lekki, szybki i łatwy w użyciu. Standardowe pokrowce wykonane są z tkanin pokrytych poliuretanem, co czyni je wodoodpornymi. Zwykle pokrywy posiadają otwór przedni bądź środkowy i są izolowane dzięki 300 g włókien poliestrowych na kvm. Srebrna folia służy jako zewnętrzna obudowa, która odbija światło i jest odporna na ścieranie i inny mechaniczny kontakt z materiałem.

Co się zmieniło?

Kaptury termoizolacyjne udoskonalone zostały przede wszystkim w jeszcze lepszy materiał wykończeniowy. Srebrny kaptur teraz jest łatwiejszy w czyszczeniu, a jednocześnie trudniej ulega zabrudzeniom. Kolejnym atutem wprowadzonych zmian jest fakt, że kaptur lepiej odbija promienie słoneczne.

Dostępne w różnych rozmiarach kaptury są na wyciągnięcie ręki – znajdują się one w naszych magazynach. Możemy znaleźć kaptury o wymiarach:

  1.   Długość (mm): 1200 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 1100
  2.   Długość (mm): 1200 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 1500
  3.   Długość (mm): 1200 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 2000
  4.   Długość (mm): 700 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 1500
  5.   Długość (mm): 800 Szerokość (mm): 700 Wysokość (mm): 1500
  6.   Długość (mm): 800 Szerokość (mm): 1200 Wysokość (mm): 1500

Stworzyliśmy kaptury w takich rozmiarach, które najczęściej cieszą się zainteresowaniem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć kaptur według indywidualnych potrzeb. Tym, co również przemawia na korzyść nowych zmian, jest czas realizacji zamówienia w przypadku zamówień specjalnych – jest on znacznie krótszy. Teraz zamiast około czterech tygodni, na zamówienie czekać będziemy jedynie tydzień, a być może i krócej.

Skontaktuj się z nami i umów na prezentację materiałów termoizolacyjnych. Kto wie, być może zamówisz swój pierwszy kaptur termoizolacyjny?