Artykuły termoizolacyjne

2017-08-01

Artykuły termoizolacyjne – najlepsze rozwiązanie na letnie dni

W upalne dni przewożenie towarów może być nie lada wyzwaniem, dlatego wykorzystanie artykułów termoizolacyjnych znacznie ułatwia pracę i czyni ją przyjemniejszą, a przy tym podnosi standard transportu. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb, dlatego w naszej ofercie, oprócz standardowych wymiarów i modeli, można otrzymać również produkty skrojone na miarę transportowych potrzeb. Transport ładunków wymaga odpowiednich zabezpieczeń – dowiedz się, jaki artykuł termoizolacyjny zastosować u siebie i zainwestuj w bezpieczeństwo. Poznaj dostępne w naszej ofercie produkty:

1.Ściana termoizolacyjna SafeCold

ściana-termoizolacyjna-SafeCold
Dzięki temu, że ściana SafeCold jest lekka i wyposażona w mechanizm sprężynowy, jest również łatwa i szybka w montażu. Wykonana z twardego materiału i dostępna w różnych szerokościach pozwala zaizolować powierzchnie o różnych rozmiarach, dlatego doskonale sprawdzi się w samochodach dostawczych, pojazdach typu furgon czy nawet tirach. Z uwagi na solidne wykonanie, każda ściana wykonana jest z całkowitej ściany laminatu, co zapewnia całkowitą szczelność produktu, a przy tym jest niezwykle łatwa w czyszczeniu i posiada atesty sanitarne.

2. Korytarz termoizolacyjny SafeCold

korytarz-termoizolacyjny-SafeCold
W transporcie również korytarze wymagają odpowiedniej izolacji. Niezwykłym atutem konstrukcji jest fakt, że instalacja korytarza SafeCold nie wymaga żadnych dodatkowych szyn, ani mocowań na podłodze oraz suficie, a ściany mocowane są za pomocą techniki pióro-wpust. Wygodny w użytkowaniu korytarz sprawdzi się w większym transporcie.

3. Przesuwne drzwi termoizolacyjne


Drzwi przesuwne, prócz tego, że są niezwykle wygodne i funkcjonalne, zaprojektowane zostały z myślą o transporcie żywności czy innych delikatnych towarów, które ulegają zmianie pod wpływem temperatury. Szybka obsługa, trwałość i łatwość w przenoszeniu to zdecydowanie najmocniejsze strony tego rozwiązania.

4. Zwijana lub składana ściana termoizolacyjna


O ile niektóre artykuły termoizolacyjne doskonale sprawdzają się w określonych miejscach, tak zwijane czy składane ściany termoizolacyjne nadają się wszędzie. Wykonane z lekkich i trwałych materiałów ściany są niezwykle łatwe w przenoszeniu i czyszczeniu.

5. Kaptur termoizolacyjny

kaptur-termoizolacyjny
Zaletami kaptura termoizolacyjnego jest nie tylko jego lekkość czy łatwość w instalacji, lecz również fakt, że można w nim utrzymywać produkty w stałej temperaturze przez dziesiątki godzin. Efektywny kaptur termoizolacyjny stworzony został z myślą o ochronie palet i kontenerów na kółkach.

6. Kurtyna energetyczna

kurtyna-energetyczna
Dzięki systemowi posiadającemu ruchome części, kurtyna montowana na suficie jest solidna i zapewnia dobrą izolację – wykonana z materiału PCV odporna jest na temperaturę sięgającą nawet -30°C. Dodatkowym atutem jest łatwość w przesuwaniu podczas załadunku.

Wysokie temperatury mobilizują do tworzenia innowacyjnych rozwiązań termoizolacyjnych, które ułatwiają transportowanie zróżnicowanych towarów w najdalsze regiony świata. Dzięki odpowiednio dobranym produktom nie trzeba zaprzątać sobie głowy bezpieczeństwem nadanych towarów, a skupić się na jego wykorzystaniu.

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie transportu ładunków, skontaktuj się z nami.

Ulotka na temat materiałów termoizolacyjnych.