Organizacja

Forankra

Forankra AB jest częścią grupy Forankra, wiodącego europejskiego dostawcy urządzeń do ładowania, zabezpieczania i podnoszenia towarów dla klientów w sektorze transportu drogowego, lotniczego i morskiego oraz wysyłki dla transportu, przemysłu i producentów OEM. Grupa składa się z około 230 pracowników w 9 spółkach. Forankra działa głównie na terenie Skandynawii, Finlandii, Estonii, Polski, Francji i Hiszpanii. Jesteśmy też członkiem grupy AxLoad oraz partnerem niemieckiej firmy allsafe Jungfalk, której biura sprzedaży można znaleźć w Holandii, Włoszech, Turcji i Australii
Więcej informacji na temat Forankra.

Grupa AxLoad

Forankra jest częścią koncernu AxLoad, będącego jednostką biznesową grupy Axel Johnson International. Koncern AxLoad zrzesza 35 firm, zatrudniających 1500 pracowników i działających na terenie 20 państw. Jest wiodącym dostawcą systemów do podnoszenia i mocowania ładunku.
Więcej informacji na temat AxLoad.

Axel Johnson

Nasz właściciel – Axel Johnson Group – to rodzinna firma, której misja opiera się na budowaniu i rozwijaniu dochodowych przedsiębiorstw związanych z handlem i usługami. Firma została założona w 1873 r. w Szwecji. Obecnie zatrudnia 20 000 pracowników i obejmuje przedsiębiorstwa działające w różnych obszarach rynku.
Więcej informacji na temat Axel Johnson.

new-forankra-map-updated-2016_700x738px

Udostępnij