Forankra na Pokazie Pojazdów Użytkowych w Birmingham

2017-05-15

Z przyjemnością informujemy, iż nasza nowa spółka w Grupie Forankra – Forankra Pritchard w dniach 25-27 kwietnia 2017 przedstawiła swoją szeroką ofertę na Pokazie Pojazdów Użytkowych w Birmingham. Niniejsze targi są największą tego typu, kompleksową imprezą, dedykowaną rynkowi transportowemu w Wielkiej Brytanii. Łączna liczba wystawców wyniosła blisko 500 dostawców różnorodnych rozwiązań i usług.

Po tym, jak Forankra Pritchard kilka miesięcy wcześniej dołączyła do Grupy Forankra, dla zespołu sprzedaży był to debiut w wydarzeniu na tak dużą skalę. Przy wsparciu kolegów z grupy ze Szwecji, Polski i Francji, na targach zaprezentowano szeroką ofertę rozwiązań z dziedziny zabezpieczania ładunków. Szczególną uwagę zwrócono na takie produkty, jak drążek pomocniczy Secu-Stick, belka rozporowa Ergobar oraz system podwójnej podłogi XtraDeck.

Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno ze strony naszych obecnych, jak i poznanych na targach klientów – relacjonuje Paul Gladdish – będziemy kontynuować ten kierunek rozwoju i sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii.

Forankra na Pokazie Pojazdów Użytkowych w Birmingham

Na zdjęciu pracownicy Forankra Pritchard na stoisku targowym. Gemma prezentuje wielofunkcyjny drążek pomocniczy Secu-Stick, Paul zaś Ergobar – bardzo przyjazną, lekką i łatwą w użyciu belkę rozporową.